Naša vízia

Sme tím ľudí v ktorom si navzájom pomáhame. Rozvíjame sa harmonicky samostatne aj spoločne.
Nachádzame a realizujeme svoje individuálne životné poslanie ktoré nás baví – aby sme odovzdali svoje služby tam kde sú žiadané a tým sa na oplátku zabezpečili a oslobodili od práce ktorá nás nebaví a nie je tak užitočná ako by mohla a mala byť. Posúvame svoje hranice, no tak aby sme sa nezničili. Ideme cestou pokojného bojovníka. Pravá cesta bojovníka zdravie neničí ale ho posilňuje alebo udržuje. Nesúperíme spolu, nesúťažíme ale spolupracujeme. Tým prekvitáme.

Najskôr spoznáme sami seba, keď sa poznáme, následne využívame svoje dary (talenty) ktoré sú potrebné pre svet – čiže sa realizujeme. Tým napĺňame svoje životné poslanie. A teda aj seba tým napĺňame životnou energiou, elánom a vitalitou. Odráža sa to na našom životnom úspechu ako aj na našich výkonoch a samozrejme aj finančnom stave. Napĺňame takto svoje životné oblasti a prekypujeme energiou. Práve tým, že vieme správne zamerať našu pozornosť. Tým pádom aj naše myslenie, emócie a činy z ktorých sú tie správne výsledky.

„Zlá správa je, že čas letí. Dobrá je, že TY si pilot.“

Tým ako sme zmenili život sebe, meníme ho aj svojmu okoliu. Pretekáme životnou silou ktorá vyživuje naše okolie.

Táto životná sila ktorú kultivujeme je ako nový život ktorý do nás prichádza. A cez nás prúdi do sveta. Ľudia podvedome vnímajú túto iskru ktorú má ten ktorému život funguje – lebo sám funguje efektívne.
Priťahuje to každého živého tvora a ľudia to pomenovávajú ako charizmu, iskru či vyžarovanie. A ich myšlienky ešte umocňujú túto silu osobnosti, utvrdzujú ju tým ako ju vnímajú a postupne narastá.

Cieľom každého z nás je využiť svoju silu osobnosti pre pomoc svetu v ktorom žijeme. Duša každého z nás sem prišla so svojim poslaním. Naše telá sú ako geniálne bio-roboty cez ktoré môžeme na tomto svete pôsobiť. Pokiaľ máme dosť energie, jasne vieme čo máme robiť, vidíme svoje poslanie, baví nás jeho napĺňanie, podporuje to naše zdravie a následne všetky životné oblasti. Cítime možnosti ktoré máme ako ľahkosť vzduchu a slobodu vtáka ktorý ním letí ako sa rozhodne ak je zároveň ten smer aktuálne vhodný. Cítime stabilitu ktorú dostávame od matky Zeme aby sme sa mohli realizovať a mali sa vždy o koho s láskou sami oprieť.

Túto šťastnú verziu nášho života spôsobuje to, že kultivujeme svoju energiu – a to je v preklade čchi-kung.

Všetko je energia a ako si to nastavíme vo vnútri, tak sa nám zobrazí na povrchu vonku – v celom našom živote.

* Ako vo vnútri tak aj na povrchu.
* Čo dávame – to sa nám vracia (keď pomáhame druhým napĺňať ich sny, život nám začne napĺňať tie naše).
* Podobné priťahuje podobné (buďme sami sebou aby sme pritiahli ľudí ktorí sú podobne naladení, s ktorými nám je dobre, ktorých hodnoty zdieľame).
* Ak realizujeme svoje životné poslanie, tým pádom máme prácu ktorú milujeme a tým, že ju robíme radi, robíme ju často. Tým, že ju robíme často, sme v nej dobrí a odovzdávame kvalitu svojim klientom. Keďže odovzdáme kvalitu a pomôžeme vyriešiť problémy klientov, tvoríme zisk ktorým podporujeme nás a našu prácu – a kruh sa uzatvára – aby sa mohol otvoriť nový, väčší.

Keď robíme svoje životné poslanie ktoré sa japonsky nazýva ikigai, naša existencia je potrebná a tým pádom podporovaná. Ľudia ktorým pomáhame tým, že sa realizujeme správne sú nám vďační za to, že im pomáhame. Tým postupne skvalitňujeme životy nášho okolia aj nás.

Ak poviem „ja som“, ukazuje to 3 piliere na ktorých stabilne stojím a to 3 vzťahy:
* v prvom rade mňa ku Zdroju (Bohu)
*  v druhom rade mňa ku sebe
* a v treťom rade mňa a môjho okolia

V dnešnom svete je veľké množstvo informácií. 95% z nich sú nepotrebné alebo škodlivé, 5% z nich sú tie ktoré vám zmenia život. Viete sa čistiť od nepotrebných škodlivých informácií?

Nepotrebné informácie sú ako bahno ktoré zakryje tých 5% informácií ktoré ak zrealizujete, zmení to život nie len vám ale aj vášmu okoliu. Očistenie mysle od balastu znamená, že uvidíte to podstatné v živote.
Tým využijete svoj potenciál. Pridajte sa k nám pokiaľ s vami naše hodnoty rezonujú.

Teším sa na spoluprácu!
KONTAKT
mail: demsky.martin@gmail.com
mobil: 0907 899 148
Facebook: https://www.facebook.com/martin.demsky.7

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *